MALÉ KUCHYNĚ


Umístění kuchyně do malého prostoru je vždy oříšek. Vždy je třeba dbát na potřeby zákazníka. Abychom kuchyň navrhli co nejlépe a vyhovovala tak potřebám, provádíme analýzu potřeb každého zákazníka. Umístění veškerých skříní a organizérů je důkladně promyšlené, aby Vám fungování v kuchyni co nejvíce usnadnilo.VELKÉ KUCHYNĚ


Velké kuchyně nabízejí rozmanité možnosti a je trěba vždy využít potenciál velkého prostorou, ale s námi se nemusíte ničeho bát. Vše je vždy navrženo tak, abyste se v kuchyni cítili dobře a vaření pro Vás bylo snadnější. Naši zákazníci mají vždy velký výběr ze vzorů dekorů a společně vybíráme vždy tu nejvhodnější barevnou kombinaci. Pomůžeme Vám se správným rozmístěním skříněk a správným umístěním spotřebičů.


SKŘÍNĚ


Vyrábíme jak vestavné, tak volně stojící skříně či skříňové sestavy. Ať už se jedná o dětský pokoj, ložnici nebo kancelář, u nás jste na správném místě. Poskytujeme komplexní služby od návrhu přes výrobu až po konečnou montáž.


SPOTŘEBIČE DO VAŠÍ DOMÁCNOSTI


Naše firma úzce spolupracuje se společností GORENJE která již několik let vybavuje Vaše domácnosti. Tato služba Vám umožňuje si v klidu s pohodlí Vašeho domova vybrat spotřebiče do Vaší nové kuchyně. Z výběrem Vám samozřejmě rádi pomůžeme, tak aby finální produkt odpovýdal všem vašim potřebám.