MALÉ KUCHYNĚ


Umístění kuchyně do malého prostoru je vždy oříšek. Vždy je třeba dbát na potřeby zákazníka. Abychom kuchyň navrhli co nejlépe a vyhovovala tak potřebám, provádíme analýzu potřeb každého zákazníka. Umístění veškerých skříní a organizérů je důkladně promyšlené, aby Vám fungování v kuchyni co nejvíce usnadnilo.VELKÉ KUCHYNĚ


Velké kuchyně nabízejí rozmanité možnosti a je trěba vždy využít potenciál velkého prostorou, ale s námi se nemusíte ničeho bát. Vše je vždy navrženo tak, abyste se v kuchyni cítili dobře a vaření pro Vás bylo snadnější. Naši zákazníci mají vždy velký výběr ze vzorů dekorů a společně vybíráme vždy tu nejvhodnější barevnou kombinaci. Pomůžeme Vám se správným rozmístěním skříněk a správným umístěním spotřebičů.


SKŘÍNĚ


Vyrábíme jak vestavné, tak volně stojící skříně či skříňové sestavy.
Ať už se jedná o dětský pokoj, ložnici nebo kancelář, u nás jste na správném místě. Poskytujeme komplexní služby od návrhu přes výrobu až po konečnou montáž.


SPOTŘEBIČE DO VAŠÍ DOMÁCNOSTI


Naše firma úzce spolupracuje se společností HOME-COMFORT, která již několik let vybavuje Vaše domácnosti. Tato služba Vám umožňuje si v klidu z pohodlí Vašeho domova vybrat spotřebiče do Vaší nové kuchyně. S výběrem Vám samozřejmě rádi pomůžeme, tak aby finální produkt odpovídal všem Vašim potřebám.

TRUHLÁŘSTVÍ Karel Gebauer
Všechna práva vyhrazena 2018 - 2022 
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!