MALÉ KUCHYNĚ


Umístění kuchyně do malého prostoru je vždy složitější. Vždy je třeba dbát na potřeby zákazníka. Abychom kuchyň navrhli co nejlépe a vyhovovala tak potřebám, provádíme analýzu potřeb každého zákazníka. Umístění veškerých skříní a organismů je důkladně promyšlené, aby Vám fungování v kuchyni co nejvíce usnadnilo.VELKÉ KUCHYNĚ


Velké kuchyně bývají vždy oříškem, ale s námi se nemusíte ničeho bát. Vše je vždy navrženo tak, abyste se v kuchyni cítili dobře a vaření pro Vás bylo snadnější. Naši zákazníci mají vždy velký výběr ze vzorů dekorů a společně vybíráme vždy tu nejvhodnější barevnou kombinaci. Pomůžeme Vám se správným rozmístěním skříněk a správným umístěním spotřebičů.


SKŘÍNĚ


Vyrábíme jak vestavné, tak volně stojící skříně či skříňové sestavy. Ať už se jedná o dětský pokoj, ložnici nebo kancelář, u nás jste na správném místě. Poskytujeme komplexní služby od návrhu přes výrobu až po konečnou montáž.


VÝROBA Z MASIVNÍHO DŘEVA


Veškeré práce s masivním dřevem jsou prováděny vždy v té nejvyšší možné kvalitě. Výrobky z masivního dřeva jsou krásné v tom, že každý kus je unikát, takže si můžete být jistí že to samé nikdo nemá. Vyrábíme kuchyňské linky, komody, schody, dveře, zahradní nábytek, zahradní dekorace, ploty apod.


SPOTŘEBIČE DO VAŠÍ DOMÁCNOSTI


Naše firma úzce spolupracuje se společností GORENJE která již několik let vybavuje Vaše domácnosti. Tato služba Vám umožňuje si v klidu s pohodlí Vašeho domova vybrat spotřebiče do Vaší nové kuchyně. Z výběrem Vám samozřejmě rádi pomůžeme, tak aby finální produkt odpovýdal všem vašim potřebám.